JĘZYK NIEMIECKI Tłumaczenia Nauczanie Korespondencja
Tel. 512 481 451 


Angelika Gajkowska

Tłumacz przysięgły, Lektor 
Staatlich anerkannte und vereidigte Übersetzerin und Dolmetscherin

 Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych i technicznych na język niemiecki i z języka niemieckiego, zarówno przysięgłych jak i zwykłych, pisemnych oraz ustnych.
 

   Oferuję również - klientom indywidualnym i firmowym - pomoc w sporządzaniu i prowadzeniu korespondencji administracyjnej w języku niemieckim, przeznaczonej dla instytucji i urzędów niemieckich. 

 A swoim kursantom pomagam od ponad 10 lat przełamywać bariery komunikacyjne i opanowywać język niemiecki.

 

Zapytania i zlecenia odnośnie tłumaczeń i zajęć językowych przyjmowane są z dowolnego miejsca w kraju i za granicą drogą elektroniczną, osobiście lub pocztą tradycyjną, 

po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 

(+48) 512 481 451Tłumaczenia medyczne

wypisy ze szpitala, wyniki badań obrazowych (USG, TK, MRI), histopatologicznych, laboratoryjnych, zaświadczenia lekarskie, historie choroby, protokoły powypadkowe, ulotki leków, kosztorysy zabiegów stomatologicznych etc.

Tłumaczenia techniczne

dokumentacja techniczna urządzeń i maszyn, karty techniczne, certyfikaty zgodności, instrukcje obsługi, świadectwa jakości, prezentacje i strony internetowe, artykuły naukowe etc.

 Korespondencja urzędowa

 korespondencja urzędowa z Rentenversicherung, Arbeitsagentur, Krankenkasse, Gewerbeamt, Finanzamt itp., odwołania od decyzji administracyjnych, dokumentacja dot. roszczeń odszkodowawczych, wnioski etc.


 

  

Nauczanie

zajęcia z języka niemieckiego dla klientów indywidualnych i firmowych, specjalistyczne szkolenia językowe dla pracowników firm, kursy języka niemieckiego branżowego (Deutsch im Beruf, Deutsch in der Medizin), przygotowanie do egzaminów B1 i B2 Goethe Institut  

 
E-Mail
Anruf
Infos